DARJEELING rostlinné mýdlo se zeleným jílem s vůní čaje a čajové růže

1 hodnocení

Představte si východ slunce v růžové zahradě, kde každý půvabný květ zdobí kapky rosy. Toto mýdlo s jiskřivou vůní pohladí vaše smysly, jako byste právě kráčela mezi poupaty. Čajové tóny dodávají vůni podmanivost a neuvěřitelnou svěžest. Toto mýdlo se zelenými jílem potěší spíše mastnější typy pokožky.

98 % přírodní složení

Hmotnost: 95 g +/- 5 g dle odparu

Balení: papírová krabička

Dostupnost Skladem
Kód: 180
199 Kč
DARJEELING rostlinné mýdlo se zeleným jílem s vůní čaje a čajové růže
1 hodnocení
Smyslový zážitek
Smyslový zážitek
který podporuje všímavost a přítomnost
Holistický rituál péče o sebe
Holistický rituál
péče o sebe
Doprava zdarma nad 1.600 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma nad 1.600 Kč
5,0 1 hodnocení

DARJEELING

Rostlinné mýdlo se zeleným jílem s vůní čaje a čajové růže

98 % přírodní složení

Představte si východ slunce v růžové zahradě, kde každý půvabný květ zdobí kapky rosy. Toto mýdlo s jiskřivou vůní pohladí vaše smysly, jako byste právě kráčela mezi poupaty. Čajové tóny dodávají vůni podmanivost a neuvěřitelnou svěžest. Receptura založená na pečujících rostlinných olejích a máslech, jako je avokádový olej a bambucké máslo, zaručuje jemné mytí bez narušení ochranné kožní bariéry, a tím podporuje vlastní hydrataci pokožky. Mýdlo je obohaceno laktátem sodným, který vykazuje silný hydratační účinek. Přirozeně obsahuje také glycerin, který zamezuje ztrátě vody z pokožky. Toto mýdlo se hodí spíše pro mastící se a problematický typ pleti. Zelený jíl hluboce čistí a odstraňuje přebytečný maz a odumřelé kožní buňky. Sjednocuje tón pleti, tonizuje, stahuje póry a bojuje proti zanícení.

Obsahuje:

Bambucké máslo, slunečnicový olej, kokosový olej, avokádový olej, ricinový olej, citrát sodný, laktát sodný, parfém, zelený jíl, zdobeno sušenými květy chrpy a měsíčku, před použitím doporučujeme květy odstranit.

Ingredients:

Sodium Shea Butterate, Aqua, Sodium Sunflowerseedate, Sodium Cocoate, Glycerin, Sodium Avocadoate, Sodium Castorate, Sodium Citrate, Sodium Lactate, Parfum, Illite (Green Clay), Cyani Flos, Calendulae Flos, Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*.

* Složky vonných olejů, případné alergeny.

 

Balení: papírová krabička

Hmotnost: 95 g +/- 5 g dle odparu