Meditační vonná svíčka KRÁSA ŽIVOTA

Neohodnoceno

JISKRA - KRÁSA ŽIVOTA - POZORNOST

 Ručně odlitá 100% sójová svíčka s bavlněným knotem (bez olova) a 100% esenciálními oleji ve skleněném obale.

Vůně: grep a rozmarýn

Tajemství životního štěstí tkví v jednoduchosti. Neskládá se z velkých životních kroků a změn, ale z každodenních radostí, kterým je třeba věnovat pozornost. Svěží ovocný grep v kombinaci s kořeněným rozmarýnem podporují pozitivní myšlení, dobrou náladu a pomohou vám objevit krásu života.

 Výrobce: česká značka SOJO

 VEGAN - HAND MADE - ECO-FRIENDY - RECYCLABLE PACKAGING

Dostupnost Skladem
Kód: 244
490 Kč
Meditační vonná svíčka KRÁSA ŽIVOTA
Neohodnoceno
Krása života1
Novinka

Meditační vonná svíčka KRÁSA ŽIVOTA

Tajemství životního štěstí spočívá ve své jednoduchosti. Nepotřebuje monumentální kroky nebo velkolepé změny, ale nachází se v každodenních radostech, které si zaslouží naši pozornost. Kombinace svěžího ovocného grepu a kořeněného rozmarýnu vám pomáhá podporovat pozitivní myšlení, udržovat dobrou náladu a objevovat krásu života. Dovolte těmto jedinečným vůním, aby vás provedly cestou k radosti a naplnily váš život pozitivní energií.

Obsah: 100% sójový vosk, bavlněný knot (bez olova), 100% esenciální oleje, aromaterapeutické vlastnosti

Vůně: grep a rozmarýn

Velikost: 180 ml

Doba hoření: 35+ hod

Ideální k józe, meditaci či relaxaci.

 

Jak o svíčku pečovat

Svíčky SOJO jsou vyrobeny ze sójového vosku. Díky tomu, že při výrobě nejsou použité žádné chemické látky, je nutné o svíčku pečovat, aby vám dělala radost co nejdéle.

Zde je několik krátkých rad, jak se o svou svíčku starat.

 

O svíčku pečujte již od prvního zapálení

Při každém hoření nechte svíčku hořet tak dlouho, dokud se vosk nerozpustí do všech krajů sklenice. Tento proces trvá zhruba 1-2 hodiny.

Díky tomu se uprostřed svíčky nevytvoří tzv. tunel a nezůstane vám nerozpuštěný vosk po okrajích sklenice. Toto je nutné dodržet zejména u prvního hoření svíčky.

 

Zkracujte knoty

Před druhým a dalším hořením zastřihněte knot zhruba na délku 4 mm. Zabráníte tím nepříjemnému kouření a ovlivníte správné hoření.

Tzv. houbička na konci knotu je u sójové svíčky normální jev a před dalším zapálením je potřeba ho odstranit. K tomu použijte speciální nůžky,

nebo jemně odlomte horní část knotu pomocí vašich prstů.

 

Nepřekračujte maximální dobu hoření

Svíčku doporučuji nechat hořet přibližně 2-3 hodiny. Nikdy však nepřekračujte maximální doporučenou dobu hoření 4 hodiny.

Pokud by svíčka začala při hoření kouřit, šetrně svíčku zhasněte, nechte knot i vosk úplně vychladnout a knot zkraťte. Poté svíčku můžete znovu zapálit.

 

Svíčku mějte na očích

Během hoření svíčku nenechávejte o samotě. Také ji udržujte mimo dosah dětí, domácích zvířat a věcí, které by mohly lehce vzplanout.

Svíčku také neumísťujte do průvanu (klimatizace, větrák, u otevřeného okna). 

 

Svíčkou při hoření nehýbejte

Pokud svíčka hoří, není vhodné ji přesouvat. Vosk je jednak horký a není to bezpečné, ale také by mohlo dojít ke zhasnutí knotu nebo jeho utopení ve vosku.

 

Svíčku umísťujte na rovný povrch

Svíčku při hoření vždy umísťujte na rovný a žáruvzdorný povrch.

 

Bezpečné ukončení svíčky

Při posledním hoření doporučuji kvůli bezpečnosti svíčku sfouknout ještě s pár milimetry vosku na dně nádoby.