CAFÉ rostlinné mýdlo s peelingovým účinkem s kávou a vanilkou

1 hodnocení

Toto mýdlo je skvělý doplněk k ranní sprše, neboť jeho vůně zbystří vaše smysly a naladí chuťové pohárky na váš oblíbený šálek kávy. Krom toho účinky kávy na pokožku jsou více než mimořádné, vyhlazují, prokrvují a čistí ji, vynikají v boji s celulitidou. Vanilkový prášek zbaví vaši pokožku odumřelých buněk a zajistí jí dokonalou hebkost.

100 % přírodní složení

Hmotnost: 95 g +/- 5 g dle odparu

Balení: papírová krabička

 

Dostupnost Skladem
Kód: 171
199 Kč
CAFÉ rostlinné mýdlo s peelingovým účinkem s kávou a vanilkou
1 hodnocení
Smyslový zážitek
Smyslový zážitek
který podporuje všímavost a přítomnost
Holistický rituál péče o sebe
Holistický rituál
péče o sebe
Doprava zdarma nad 1.600 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma nad 1.600 Kč
5,0 1 hodnocení

CAFÉ

Rostlinné mýdlo s peelingovým účinkem s kávou a vanilkou

Olej z pražených kávových zrn a silný výluh z kávy Arabica dodává mýdlu neodolatelné aroma a potěchu pro tělo i duši. Účinky kávy na pokožku jsou více než mimořádné, vyhlazují, prokrvují a čistí ji, vynikají v boji s celulitidou. Vanilkový prášek má v mýdle peelingový účinek. Zbaví vaši pokožku odumřelých buněk a zajistí jí dokonalou hebkost. Toto mýdlo je skvělý doplněk k ranní sprše, neboť jeho vůně zbystří vaše smysly a naladí chuťové pohárky na váš oblíbený ranní šálek kávy. Receptura založená na pečujících rostlinných olejích a máslech, jako je avokádový olej a bambucké máslo, zaručuje jemné mytí bez narušení ochranné kožní bariéry, a tím podporuje vlastní hydrataci pokožky. Mýdlo je obohaceno laktátem sodným, který vykazuje silný hydratační účinek. Přirozeně obsahuje také glycerin, který zamezuje ztrátě vody z pokožky.

Použití:

Vhodné k péči o pokožku celého těla, včetně obličeje. Určeno pro použití ve sprše nebo při koupeli. Před dalším použitím nechejte mýdlo řádně vyschnout. Není určeno ke konzumaci.

Obsahuje:

Bambucké máslo, výluh z kávy Arabica, slunečnicový olej, kokosový olej, avokádový olej, ricinový olej, citrát sodný, laktát sodný, 100 % olej z kávových zrn, vanilkový prášek, zdobeno kávovými zrny, která před použitím doporučujeme odstranit.

Ingredients:

Sodium Shea Butterate, Aqua, Sodium Sunflowerseedate, Sodium Cocoate, Glycerin, Sodium Avocadoate, Sodium Castorate, Sodium Citrate, Sodium Lactate, Coffea Arabica Seed Oil, Coffea Arabica Beans (Water Extract), Coffea Arabica Beans, Vanila Planifolia Fruit (Powder).

Skladování:

Po použití mýdlo odložte na mýdlenku, nenechte stát ve vodě. Nevystavujte přímým slunečním paprskům. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Balení: papírová krabička

Hmotnost: 95 g +/- 5g dle odparu