CAFÉ rostlinné mýdlo s peelingovým účinkem s kávou a vanilkou

100 % přírodní složení

 

199 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 171
CAFÉ rostlinné mýdlo s peelingovým účinkem s kávou a vanilkou
2X8A0291
Novinka
MIJA principy bez palmového oleje
Bez palmového oleje
Mýdla neobsahují palmový olej. Bojujeme tak proti devastaci deštných pralesů.
MIJA principy eco-friendly
Jsme eco-friendly
K balení výrobků i propagaci používáme papír s certifikací FSC. Podporujeme tak šetrné lesní hospodaření.
MIJA principy lokální spolupráce
Lokální spolupráce
Spolupracujeme s partnery, kteří nejsou z daleka a smýšlejí stejně jako my. Podporujeme české řemeslo.
MIJA principy zero waste
Zero waste
Nabízíme pouze zero waste produkty. Vše je biologicky odbouratelné nebo recyklovatelné.

Detailní popis produktu

CAFÉ

Rostlinné mýdlo s peelingovým účinkem s kávou a vanilkou

Olej z pražených kávových zrn a silný výluh z kávy Arabica dodává mýdlu neodolatelné aroma a potěchu pro tělo i duši. Účinky kávy na pokožku jsou více než mimořádné, vyhlazují, prokrvují a čistí ji, vynikají v boji s celulitidou. Vanilkový prášek má v mýdle peelingový účinek. Zbaví vaši pokožku odumřelých buněk
a zajistí jí dokonalou hebkost. Toto mýdlo je skvělý doplněk k ranní sprše, neboť jeho vůně zbystří vaše smysly a naladí chuťové pohárky na váš oblíbený ranní šálek kávy. Receptura založená na pečujících rostlinných olejích a máslech, jako je avokádový olej a bambucké máslo, zaručuje jemné mytí bez narušení ochranné kožní bariéry, a tím podporuje vlastní hydrataci pokožky. Mýdlo je obohaceno laktátem sodným, který vykazuje silný hydratační účinek. Přirozeně obsahuje také glycerin, který zamezuje ztrátě vody z pokožky.

Použití:

Vhodné k péči o pokožku celého těla, včetně obličeje. Určeno pro použití ve sprše nebo při koupeli. Před dalším použitím nechejte mýdlo řádně vyschnout. Není určeno ke konzumaci.

Obsahuje:

Bambucké máslo, výluh z kávy Arabica, slunečnicový olej, kokosový olej, avokádový olej, ricinový olej, citrát sodný, laktát sodný, 100 % olej z kávových zrn, vanilkový prášek, zdobeno kávovými zrny, která před použitím doporučujeme odstranit.

Ingredients:

Sodium Shea Butterate, Aqua, Sodium Sunflowerseedate, Sodium Cocoate, Glycerin, Sodium Avocadoate, Sodium Castorate, Sodium Citrate, Sodium Lactate, Coffea Arabica Seed Oil, Coffea Arabica Beans (Water Extract), Coffea Arabica Beans, Vanila Planifolia Fruit (Powder).

Skladování:

Po použití mýdlo odložte na mýdlenku, nenechte stát ve vodě. Nevystavujte přímým slunečním paprskům. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Hmotnost: 95 g +/- 5g dle odparu