Set meditačních svíček 3 ks

Neohodnoceno

Set obsahuje:

  • (Sebe)láska - vůně pomeranč a levandule
  • Krása života - vůně grep a rozmarýn
  • Tady a teď - vůně eukalyptus a máta

Ručně odlité 100% sójové svíčky s bavlněným knotem (bez olova) a 100% esenciálními oleji ve skleněném obale.

 

Výrobce: česká značka SOJO

VEGAN - HAND MADE - ECO-FRIENDY - RECYCLABLE PACKAGING

Dostupnost Skladem
Kód: 303
1 470 Kč –5 % 1 390 Kč
Set meditačních svíček 3 ks
Neohodnoceno
Kopie návrhu Wellness Coach Portrait Post
Výhodný set
1 470 Kč –5 %
Smyslový zážitek
Smyslový zážitek
který podporuje všímavost a přítomnost
Holistický rituál péče o sebe
Holistický rituál
péče o sebe
Doprava zdarma nad 1.600 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma nad 1.600 Kč

Set meditačních svíček 3 ks

Meditační vonná svíčka (SEBE)LÁSKA

Láska. Prohloubení citu náklonnosti k druhému začíná poznáním sebe sama. Cesta k (sebe)lásce je dlouhým putováním, a k cíli vám mohou pomoci sladký pomeranč a uklidňující levandule. Tyto vůně navozují spojení s vlastním já a pomáhají uvědomit si, za koho v životě můžeme být vděční. Poskytněte vašim emocím a vnitřním pocitům prostor k rozkvětu s touto harmonickou kombinací vůní.

Vůně: pomeranč a levandule

 

 

Meditační vonná svíčka KRÁSA ŽIVOTA

Tajemství životního štěstí spočívá ve své jednoduchosti. Nepotřebuje monumentální kroky nebo velkolepé změny, ale nachází se v každodenních radostech, které si zaslouží naši pozornost. Kombinace svěžího ovocného grepu a kořeněného rozmarýnu vám pomáhá podporovat pozitivní myšlení, udržovat dobrou náladu a objevovat krásu života. Dovolte těmto jedinečným vůním, aby vás provedly cestou k radosti a naplnily váš život pozitivní energií.

Vůně: grep a rozmarýn

 

Meditační vonná svíčka TADY A TEĎ

Pronikněte do hlubin svého nitra a nechte se unést vůní této svíčky, která vám pomůže zcela ponořit se do přítomného okamžiku. Osvěžující kombinace eukalyptu a máty má příznivé účinky na dýchací cesty, stimuluje mozkovou aktivitu, odstraňuje únavu a podporuje vaši schopnost soustředění. Svíčka je ideálním doplňkem ke cvičení jógy nebo meditaci, vytvářející prostředí klidu a harmonie. Dovolte této svíčce, aby vás provedla cestou k vnitřnímu klidu a rovnováze.

Vůně:  eukalyptus a máta

 

Obsah: 3 x 100% sójový vosk, bavlněný knot (bez olova), 100% esenciální oleje, aromaterapeutické vlastnosti, skleněný obal, víčko

Velikost: 3 x 180 ml

Doba hoření: 3 x 35+ hod

Ideální k józe, meditaci či relaxaci.

 

Jak o svíčku pečovat

Svíčky SOJO jsou vyrobeny ze sójového vosku. Díky tomu, že při výrobě nejsou použité žádné chemické látky, je nutné o svíčku pečovat, aby vám dělala radost co nejdéle.

Zde je několik krátkých rad, jak se o svou svíčku starat.

 

O svíčku pečujte již od prvního zapálení

Při každém hoření nechte svíčku hořet tak dlouho, dokud se vosk nerozpustí do všech krajů sklenice. Tento proces trvá zhruba 1-2 hodiny.

Díky tomu se uprostřed svíčky nevytvoří tzv. tunel a nezůstane vám nerozpuštěný vosk po okrajích sklenice. Toto je nutné dodržet zejména u prvního hoření svíčky.

 

Zkracujte knoty

Před druhým a dalším hořením zastřihněte knot zhruba na délku 4 mm. Zabráníte tím nepříjemnému kouření a ovlivníte správné hoření.

Tzv. houbička na konci knotu je u sójové svíčky normální jev a před dalším zapálením je potřeba ho odstranit. K tomu použijte speciální nůžky,

nebo jemně odlomte horní část knotu pomocí vašich prstů.

 

Nepřekračujte maximální dobu hoření

Svíčku doporučuji nechat hořet přibližně 2-3 hodiny. Nikdy však nepřekračujte maximální doporučenou dobu hoření 4 hodiny.

Pokud by svíčka začala při hoření kouřit, šetrně svíčku zhasněte, nechte knot i vosk úplně vychladnout a knot zkraťte. Poté svíčku můžete znovu zapálit.

 

Svíčku mějte na očích

Během hoření svíčku nenechávejte o samotě. Také ji udržujte mimo dosah dětí, domácích zvířat a věcí, které by mohly lehce vzplanout.

Svíčku také neumísťujte do průvanu (klimatizace, větrák, u otevřeného okna). 

 

Svíčkou při hoření nehýbejte

Pokud svíčka hoří, není vhodné ji přesouvat. Vosk je jednak horký a není to bezpečné, ale také by mohlo dojít ke zhasnutí knotu nebo jeho utopení ve vosku.

 

Svíčku umísťujte na rovný povrch

Svíčku při hoření vždy umísťujte na rovný a žáruvzdorný povrch.

 

Bezpečné ukončení svíčky

Při posledním hoření doporučuji kvůli bezpečnosti svíčku sfouknout ještě s pár milimetry vosku na dně nádoby.