Svatební mýdlo s vlastním textem/grafikou s květy

1 hodnocení

Jste vybíravý člověk a od všeho, za co zaplatíte, očekáváte vysokou kvalitu? A víte, že lidé, kteří přijdou na vaši svatbu jsou taky takoví? To jste tady na správném místě :-) 

Nabídněte vašim hostům personalizovaná mýdla s textem dle vašeho zadání, vyrobená a zabalená poctivě v naší mýdlárně. Vaši hosté budou mít pocit, že cítí kousek vašeho milostného příběhu, když si k mýdlu přivoní! Připomene jim to čas, který s vámi strávili na vaší svatbě – a připomene jim, jak to bylo krásné!    

Z důvodu zrání mýdla je nutné objednat mýdlo na zakázku nejpozději 3 měsíce dopředu.

Ruční výroba mýdla i samotné balení probíhá u nás v mýdlárně.

Krok 1: Vyber typ mýdla
Krok 2: Vyber balení s květy
Krok 3: Vyber množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Objednání min. 3 měsíce před termínem akce/svatby Zvolte variantu
Kód: 195/AQU 195/AQU2 195/AQU3 195/AQU4 195/AQU5 195/AQU6 195/AQU7 195/AQU8 195/ORI 195/ORI2 195/ORI3 195/ORI4 195/ORI5 195/ORI6 195/ORI7 195/ORI8 Zvolte variantu
1 990 Kč 2 480 Kč 2 990 Kč 3 480 Kč 3 990 Kč 4 480 Kč 4 950 Kč 5 490 Kč 1 990 Kč 2 480 Kč 2 990 Kč 3 480 Kč 3 990 Kč 4 480 Kč 4 950 Kč 5 490 Kč od 1 990 Kč
Svatební mýdlo s vlastním textem/grafikou s květy
1 hodnocení
Smyslový zážitek
Smyslový zážitek
který podporuje všímavost a přítomnost
Holistický rituál péče o sebe
Holistický rituál
péče o sebe
Doprava zdarma nad 1.600 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma nad 1.600 Kč
5,0 1 hodnocení

Kdo jsme

Jsme malá mýdlárna, která se specializuje na zakázkovou výrobu personalizovaných mýdel jako dárky pro svatební hosty, přátele, kolegy nebo firemní zákazníky. Každé mýdlo vytváříme s ohledem na vaše zadání. Naše mýdla jsou ručně vyrobená z čistě přírodních surovin a příjemně voní. Budujeme značku, která si zakládá na kvalitě. Proto si na bedra bereme jen tolik zakázek, kolik jsme schopni zvládnout. Spokojenost zákazníka je pro nás na 1. místě. 

Kdy je třeba objednat

Našim cílem je zajistit, aby mýdla nejen skvěle vypadala a voněla, ale usilovně pracujeme na tom, aby byla mýdla na vaši akci nebo zvláštní příležitost vždy správně "vyzrálá", tzn. dostatečně pevná a k pokožce jemná. Mýdla na míru je proto třeba objednat nejpozději 3 měsíce dopředu. 

 

Jak to probíhá

1. V procesu objednávky si vyberete typ mýdla, balení a množství. Objednávku odešlete, nejpozději však 3 měsíce před termínem akce/svatby. S platbou ještě vydržte až do schválení objednávky z naší strany. 

2. Domluvíme se na vzhledu, zašlete nám text/grafiku, my objednávku schválíme a zašleme instrukce k platbě. Požadujeme zaplatit celou zakázku dopředu.

3. Domluvíme se na termínu doručení a začneme na zakázce pracovat.

4. Zašleme vám digitální náhled ke schválení.

5. Počkáme na schválení náhledu z vaší strany.

6. Mezitím vyrábíme mýdla a čekáme, až vyzrají, toto období bude trvat 2 měsíce.

7. Odesíláme hotová voňavá a nazdobená mýdla k vám.

 

Typ mýdla

Mýdla vyrábíme ručně u nás v mýdlárně. Každé mýdlo nám projde rukama několikrát. Jako základní surovinu používáme bambucké máslo, které tvoří bohatou krémovou pěnu a je blahodárné pro pokožku. Mýdla voníme pouze 100 % esenciálními oleji.

Vybíráte si ze dvou variant mýdel:

A) Mýdlo AQUA - rostlinné mýdlo s vůní cedru, pomeranče a litsey cubeby, barveno indigem, 100 % přírodní složení.

B) Mýdlo ORIENT - rostlinné mýdlo s kokosovým mlékem s vůní pačuli, santalového dřeva a ylang-ylang, barveno zlatou kosmetickou slídou, 99,9% přírodní složení.

Podrobný popis a složení mýdel najdete zde: AQUA, ORIENT.

Máte oblíbené jiné mýdlo z naší stálé nabídky a chtěli byste objednat zrovna toto? Není problém! V procesu objednávky si vyberte jedno z uvedených mýdel (AQUA, ORIENT) a v pozdější komunikaci nám sdělíte, že byste chtěli typ mýdla jiný.

 

Velikost mýdla

Svatební/tematické mýdlo vyrábíme v takové velikosti, která se nám pro daný účel osvědčila. Mýdlo je 5,5 cm široké, 5 cm dlouhé a 1 cm tlusté. Balení typu celoobvodová etiketa mýdlu přidá cca 1 mm z každé strany, balení typu visačka + provázek přidá mýdlu více.

Hmotnost mýdla bez obalu: 28 g.

 

Balení

Mýdla balíme sami u nás v mýdlárně. Každé kostičce je věnována zvláštní pozornost. Zakládáme si na kvalitě a dokonalost se odráží v každém detailu. 

Mýdlo je zabaleno do bílého hedvábného papíru s lehkou průhledností. Je opatřeno jutovým provázkem zavázaným vpředu na mašličku, s visačkou z luxusního ručního papíru a ozdobeno květinovou přízdobou dle vašeho vlastního přání, aby vše ladilo s květinovou výzdobou svatby. Grafiku tiskneme na papír dle vámi zaslaného textu/grafického souboru.

 

Množství

Je možné objednat min. 30 a max. 100 ks mýdel na zakázku. V případě, že potřebujete množství jiné, ano, i toto je možné. Pošleme vám speciální cenovou nabídku.

 

Platba

Po schválení objednávky z naší strany vám zašleme fakturu s pokyny k platbě. Požadujeme zaplatit celou zakázku dopředu. Platba proběhne převodem na náš bankovní účet.

 

Dodání hotových nazdobených mýdel k vám

Standardně zakázku odesíláme 3 týdny před akcí/svatbou. Na přesném termínu doručení se ale můžeme domluvit. Balíčky odesíláme přes Zásilkovnu.  

 

Komunikace mezi námi a vámi probíhá přes e-mail: vasdotaz@mijasoap.cz nebo telefon: 732 607 765, v době od 8:00 - 16:00 hodin.