Aroma difuzér FUJI, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo

Neohodnoceno

Elektrický ultrasonický aroma difuzér v designu dřeva (imitace) spolu s vhodně zvolenými esenciální oleji podporuje relaxaci a meditaci, čistí a zvlhčuje vzduch či navozuje klidný spánek v dětském pokoji. 7 barevných podsvícení, režim 3 min provoz / 1 min pauza. 

Dostupnost Skladem
Kód: 226
1 090 Kč
Aroma difuzér FUJI, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo
Neohodnoceno
Aroma difuzér FUJI, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo
Novinka
Smyslový zážitek
Smyslový zážitek
který podporuje všímavost a přítomnost
Holistický rituál péče o sebe
Holistický rituál
péče o sebe
Doprava zdarma nad 1.600 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma nad 1.600 Kč

Aroma difuzér FUJI, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, světlé dřevo

Zvlhčovač vzduchu s difuzérem aromatizuje a zvlhčuje vzduch. Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. Pomocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice, aniž by je zahříval. Oleje si tak zachovávají původní vůni i léčivé účinky.
 

Proč byste ho měli mít

Aroma difuzér vám pomůže vytvořit z každého pokoje vonící oázu a navodit relaxační atmosféru. Bez přidání esenciálního oleje vám aroma difuzér poslouží jako zvlhčovač vzduchu. Přidáním konkrétního esenciálního oleje můžete sobě, nebo vašim blízkým pomoci s různými obtížemi. Postačí pár kapek kvalitního oleje a můžete ulevit rýmě, kašli, bolestem hlavy, nebo špatnému usínání. Správně zvolený olej vyčistí vzduch, nebo vám jednoduše zpříjemní pobyt v místnosti, ve které se právě nacházíte.
 

Kam ho umístit

Vhodný do obytných prostor, dětských pokojů, jednacích místností, masážních salónů, wellness center apod. Můžete díky němu podpořit koncentraci v pokoji studenta anebo uvolněnou komunikaci, ať už doma nebo v pracovním prostředí. Aroma difuzér je vhodný všude, kde je z bezpečnostních důvodů nemožné použít otevřený oheň (svíčky v aroma lampách).
 

Co do něj

Používejte vždy kvalitní esenciální oleje, třeba ty od české firmy Nobilis Tilia, které máme v nabídce. Použitím levných, umělých olejů sice vytvoříte voňavé prostředí, ale tělo a mysl si neodpočinou. Citlivým osobám může naopak uškodit, například bolestí hlavy apod. Během provozu aroma difuzéru lze libovolně a jednoduše nastavit intenzitu vypouštění vůně do ovzduší tak, aby ve vašem pokoji vzniklo velmi příjemné prostředí a vy mohli bezstarostně relaxovat. 
 
Dávkování: zpočátku se doporučuje 2 kapky na 100 ml vody. Pokud se vám intenzita bude zdát malá, můžete kapičky postupně přidávat. 
 
Délka difuze: pokud použijete do difuzéru esenciální oleje, doporučuje se pustit si difuzi na cca 20 minut a vypnout. Až se vonné molekuly usadí a vy přestanete vůni cítit, zase ji na 20 minut zapněte. Rozhodně si difuzér nenechávejte zapnutý dlouhodobě. Esenciální oleje obsahují zdraví prospěšné látky, které mohou pomoci při různých obtížích, ale pokud jste jim vystaveni dlouhodobě, tělo si zvykne a v případě potřeby by již nemusely zapůsobit. 
 
 

Obsluha

Obsluha aroma difuzéru je velmi jednoduchá. Do zásobníku nalejete vodu, nejlépe destilovanou, ale není to podmínkou. Nakapete několik kapek esenciálního oleje (doporučujeme max. 5) a přístroj zapnete stiskem horního tlačítka (M). Nastavíte tak režim 3 minuty provoz/ 1 minuta pauza. Po druhém stisknutí bude aroma difuzér v provozu bez přestávek. Aroma difuzér začne okamžitě vytvářet vodní mlhu a rozptylovat olej do vzduchu. Pro vypnutí přístroje stiskněte totéž tlačítko potřetí. Pomocí dolního tlačítka (L) můžete nastavit režim barevného podsvícení. Nemusíte kontrolovat množství vody v zásobníku. Po vyprázdnění se aroma difuzér sám vypne.

Údržba

Prázdnou nádobku otřete suchým papírovým ubrouskem/kapesníkem. Je tak připravena k dalšímu použití, třeba s jinými esenciálními oleji.
 
 

Hlavní přednosti

 • velmi jednoduchá obsluha
 • šetrně uvolňuje aromatický olej
 • automatické vypnutí
 • elegantní bytový doplněk
 • možnost nastavení režimu 3 minuty provoz/ 1 minuta pauza
 • 7 barev podsvícení
 • tichý a bezpečný provoz

TECHNICKÉ PARAMETRY:

 • objem nádobky: 150 ml
 • rozměry (základna x výška): průměr 13 x 10 cm
 • hmotnost: 0,222 kg
 • délka přívodního kabelu: 1,5 m

Konektor pro připojení do zásuvky je součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry
Objem nádržky:: 150 ml
? Rozměry:: 13 x 10 cm
Hmotnost:: 0,22 kg
LED podsvícení:: ano
Počet barev podsvícení:: 7
Další režimy:: 3 minuty provoz / 1 minuta pauza
Přívodní kabel je součástí balení:: ano
Délka přírodního kabelu:: 1,5 m