Aroma difuzér SNOWY, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, mléčné sklo, USB

Neohodnoceno

Elektrický ultrasonický zvlhčovač vzduchu s difuzérem vyrobený z mléčného skla spolu s vhodně zvolenými esenciální oleji podporuje relaxaci a meditaci, čistí a zvlhčuje vzduch či navozuje klidný spánek.  Můžete si zvolit různou intenzitu barevného podsvícení. Jednoduché ovládání. Lze použít jen jako lampičku bez nutnosti zapínání mlhy.

Dostupnost Skladem
Kód: 217
990 Kč
Aroma difuzér SNOWY, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, mléčné sklo, USB
Neohodnoceno
Aroma difuzér SNOWY, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, mléčné sklo, USB
Novinka
Smyslový zážitek
Smyslový zážitek
který podporuje všímavost a přítomnost
Holistický rituál péče o sebe
Holistický rituál
péče o sebe
Doprava zdarma nad 1.600 Kč
Doprava zdarma
Doprava zdarma nad 1.600 Kč

Aroma difuzér SNOWY, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu, mléčné sklo, USB

Zvlhčovač vzduchu s difuzérem aromatizuje a zvlhčuje vzduch. Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. Pomocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice, aniž by je zahříval. Oleje si tak zachovávají původní vůni i léčivé účinky.
 

Proč byste ho měli mít

Aroma difuzér vám pomůže vytvořit z každého pokoje vonící oázu a navodit relaxační atmosféru. Bez přidání esenciálního oleje vám aroma difuzér poslouží jako zvlhčovač vzduchu. Přidáním konkrétního esenciálního oleje můžete sobě, nebo vašim blízkým pomoci s různými obtížemi. Postačí pár kapek kvalitního oleje a můžete ulevit rýmě, kašli, bolestem hlavy, nebo špatnému usínání. Správně zvolený olej vyčistí vzduch, nebo vám jednoduše zpříjemní pobyt v místnosti, ve které se právě nacházíte. Přístroj lze použít jako samostatnou lampičku bez toho, aniž byste zapínali režim mlhy.
 

Kam ho umístit

Vhodný do obytných prostor, dětských pokojů, jednacích místností, masážních salónů, wellness center apod. Můžete díky němu podpořit koncentraci v pokoji studenta anebo uvolněnou komunikaci, ať už doma nebo v pracovním prostředí. Aroma difuzér je vhodný všude, kde je z bezpečnostních důvodů nemožné použít otevřený oheň (svíčky v aroma lampách).
 

Co do něj

Používejte vždy kvalitní esenciální oleje, třeba ty od české firmy Nobilis Tilia, které máme v nabídce. Použitím levných, umělých olejů sice vytvoříte voňavé prostředí, ale tělo a mysl si neodpočinou. Citlivým osobám může naopak uškodit, například bolestí hlavy apod. Během provozu aroma difuzéru lze libovolně a jednoduše nastavit intenzitu vypouštění vůně do ovzduší tak, aby ve vašem pokoji vzniklo velmi příjemné prostředí a vy mohli bezstarostně relaxovat. 
 
Dávkování: zpočátku se doporučuje 2 kapky na 100 ml vody. Pokud se vám intenzita bude zdát malá, můžete kapičky postupně přidávat. 
 
Délka difuze: pokud použijete do difuzéru esenciální oleje, doporučuje se pustit si difuzi na cca 20 minut a vypnout. Až se vonné molekuly usadí a vy přestanete vůni cítit, zase ji na 20 minut zapněte. Rozhodně si difuzér nenechávejte zapnutý dlouhodobě. Esenciální oleje obsahují zdraví prospěšné látky, které mohou pomoci při různých obtížích, ale pokud jste jim vystaveni dlouhodobě, tělo si zvykne a v případě potřeby by již nemusely zapůsobit. 
 
 

Obsluha

Obsluha aroma difuzéru je velmi jednoduchá. Do zásobníku nalejete vodu, nejlépe destilovanou, ale není to podmínkou. Nakapete několik kapek esenciálního oleje (doporučujeme max. 5) a přístroj zapnete stiskem jediného tlačítka. Aroma difuzér začne okamžitě vytvářet vodní mlhu a rozptylovat olej do vzduchu. Dalšími stisky můžete nastavit různé barvy v intenzivnější nebo světlejší verzi, které zůstanou nastaveny během provozu přístroje, dokud je nezměníte. Dalším stiskem tlačítka se přístroj vypne. Barevné světlo procházející mléčným sklem vytváří příjemný světelný efekt. Nemusíte kontrolovat množství vody v zásobníku. Po vyprázdnění se aroma difuzér sám vypne.

Údržba

Prázdnou nádobku otřete suchým papírovým ubrouskem/kapesníkem. Je tak připravena k dalšímu použití, třeba s jinými esenciálními oleji.
 
 

Hlavní přednosti

 • velmi jednoduchá obsluha
 • šetrně uvolňuje aromatický olej
 • přiložený USB konektor (230 V)
 • automatické vypnutí
 • elegantní bytový doplněk
 • 6 barev podsvícení
 • tichý a bezpečný provoz

TECHNICKÉ PARAMETRY:

 • objem nádobky: 90 ml
 • rozměry (základna x výška): průměr 12,2 x 19,6 cm
 • hmotnost: 0,46 kg
 • délka přívodního kabelu: 1,5 m

USB konektor pro připojení do zásuvky je součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry
Objem nádržky:: 90 ml
Rozměry:: 12,2 x 19,6 cm
Hmotnost:: 0,46 kg
LED podsvícení:: ano
Počet barev podsvícení:: 5, různá intenzita
Možnost nastavení intenzity barvy:: ano
Další režimy:: pouze světlo, světlo + mlha, pouze mlha
Konektor:: USB (230 V)
Konektor je součástí balení:: ano
Automatické vypnutí:: ano
Délka přírodního kabelu:: 1,5 m