MIJA mýdlárna - můj příběh

Kdo jsem?

Ráda bych se s vámi podělila o něco zajímavého. Před nějakou dobou jsem se začala věnovat holistickému způsobu života, který mi přináší neuvěřitelné štěstí. Meditace a větší důraz na relaxaci mi pomáhají hledat a nacházet toto štěstí hluboko v sobě. Věřím, že propojení těla a duše


je klíčem k celkové pohodě. Ráda relaxuji a medituji v koupelně, protože voda na mě působí velmi uklidňujícím dojmem a udržuje mě v přítomném okamžiku.

A jak to v mé koupelně vypadá?

Je to relaxační místo, které vypadá jako v tropické jeskyni pod vodopádem. Koupelna s tmavými prvky v zemitých barvách, surová na omak, rozehřátá kapičkami horké páry. Zelené vlhkomilné rostliny. Přítomnost všech 5 elementů - ohně, vzduchu, vody, země a kovu. Minimalismus.

Jak jsem se dostala k výrobě mýdla?

Kostka přírodního mýdla byla, při výběru mycích prostředků, jasnou volbou, ale jsem vybíravá a najít tu pravou se mi nedařilo. Ve snaze vzájemného propojení těla a duše jsem hledala produkty, které přispívají k celkové pohodě. Už nějakou dobu před tím jsem si pohrávala s výrobou jednoduchých přírodních kosmetických produktů a tak jsem se rozhodla, že i to mýdlo si vyrobím sama. Tak aby bylo hladké, jemné, voňavé a aby se mi hodilo do interiéru mé přírodní koupelny. Nyní bych je chtěla nabídnout i vám a podělit se i o ostatní doplňky, které se mi při relaxaci a meditaci osvědčily.


U mých mýdel si můžete být jisti, že:

1. jemné složení s vůněmi z čistých esenciálních olejů a většinovým podílem bambuckého másla a avokádového oleje, které tvoří bohatou krémovou pěnu, působí blahodárně nejen na pokožku, ale je v souladu s holistickým přístupem a minimalizuje možnost vystavení se škodlivým látkám,

2.  jsou vhodná pro vás, kdo čerpáte sílu z přírody a snažíte se minimalizovat svou ekologickou stopu. Volba přírodního mýdla odráží váš závazek k ochraně přírody a jejích zdrojů,

3. vůně, která je nezbytnou součástí mýdla, je vyvážená tak, že dokáže navodit pozitivní emoce, podpořit relaxaci a vytvořit hlubší spojení s přírodním světem. Je všeobecně známo, že aromaterapie pozitivně ovlivňuje náladu a pohodu.

4. pokud si je vyberete, dáváte přednost kvalitě před masovou výrobou, ceníte si řemeslného zpracování a uznáváte hodnotu ruční výroby.

5. nejsou testována na zvířatech. Jelikož od roku 2013 nesmí být žádný výrobek prodávaný na území EU testován na zvířatech, nepovažuji toto za benefit, ale za samozřejmost.

6. jejich výběrem podpoříte malou provozovnu, místní ekonomiku a podpoříte malou značku, jejíž hodnoty jsou v souladu se sebeuvědoměním a holistickým přístupem k životu.

 

A já vám za to děkuji.

Vaše 

Michaela Balášová